MRLC25-5-5-A
MRLC25-5-5-A Reliance Precision Limited
1
Виробник: Reliance Precision Limited
Description: 5 MMX5 MM SLIT COUPLING
Packaging: Bag
Type: Slit Coupling
Specifications: 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.339" (34.00mm) Length
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 5 MMX5 MM SLIT COUPLING, Packaging: Bag, Type: Slit Coupling, Specifications: 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.339" (34.00mm) Length.