MRLP-00-LLG22
MRLP-00-LLG22 STI-CO Industries
wavestreamer.pdf
Виробник: STI-CO Industries
Description: ANT SYSTEM, 2LTE, GPS, 2 WIFI, S
Packaging: Box
Features: Cable - 195m
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.5GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: 4G, GPS, Wi-Fi
Gain: 28dB
Termination: SMA-FEMALE
Number of Bands: 4
VSWR: 1.75, 2, 2.25
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.600" (91.44mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.2GHz, 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: ANT SYSTEM, 2LTE, GPS, 2 WIFI, S, Packaging: Box, Features: Cable - 195m, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.5GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: 4G, GPS, Wi-Fi, Gain: 28dB, Termination: SMA-FEMALE, Number of Bands: 4, VSWR: 1.75, 2, 2.25, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.600" (91.44mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.2GHz, 2.45GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi, Part Status: Active.