MRLS20-5-5-A
MRLS20-5-5-A Reliance Precision Limited
1
Виробник: Reliance Precision Limited
Description: 5 MMX5 MM SLIT COUPLING
Packaging: Bag
Type: Slit Coupling
Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5 MMX5 MM SLIT COUPLING, Packaging: Bag, Type: Slit Coupling, Specifications: 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length, Part Status: Active.