MRLS25-12-8-A
MRLS25-12-8-A Reliance Precision Limited
1
Виробник: Reliance Precision Limited
Description: 12 MMX8 MM SLIT COUPLING
Packaging: Bag
Type: Slit Coupling
Specifications: 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.339" (34.00mm) Length
Написати відгук
Description: 12 MMX8 MM SLIT COUPLING, Packaging: Bag, Type: Slit Coupling, Specifications: 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.339" (34.00mm) Length, Part Status: Active.