Продукція > SWI > MRS-101-10C1 Red
MRS-101-10C1 Red SWI
Виробник: SWI
2 stable positions; ON-OFF; cap colour: red; SPST; 2P; 10A 125VAC or 6A 250VAC; endurance: 10000 cycles; ambient temperature: -25°C+85°C MRS101-10C1r; rocker switch; PRZ Mrs10110c1r
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 205 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
2 stable positions; ON-OFF; cap colour: red; SPST; 2P; 10A 125VAC or 6A 250VAC; endurance: 10000 cycles; ambient temperature: -25°C+85°C MRS101-10C1r; rocker switch; PRZ Mrs10110c1r, кількість в упаковці: 100 шт.