MRS05S24-6W
MRS05S24-6W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Packaging: Bulk
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input (Max): 9V
Voltage - Input (Min): 4.5V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W, Packaging: Bulk, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input (Max): 9V, Voltage - Input (Min): 4.5V.