Продукція > VISHAY > MRS16000C1470FC100
MRS16000C1470FC100
MRS16000C1470FC100 VISHAY
mrs16m25.pdf
Виробник: VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: thin film; THT; 147Ω; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm; L: 3.6mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...155°C
Length: 3.6mm
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Type of resistor: thin film
Operating voltage: 200V
Resistance: 147Ω
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Diameter: 1.6mm
Body dimensions: Ø1.6x3.6mm
Leads dimensions: Ø0.5x29mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: thin film; THT; 147Ω; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm; L: 3.6mm, Mounting: THT, Operating temperature: -55...155°C, Length: 3.6mm, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Type of resistor: thin film, Operating voltage: 200V, Resistance: 147Ω, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Diameter: 1.6mm, Body dimensions: Ø1.6x3.6mm, Leads dimensions: Ø0.5x29mm.