Продукція > VISHAY > MRS16000C1912FC100
MRS16000C1912FC100
MRS16000C1912FC100 VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: thin film; THT; 19.1kΩ; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm
Type of resistor: thin film
Resistance: 19.1kΩ
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: Ø1.6x3.6mm
Operating temperature: -55...155°C
Length: 3.6mm
Diameter: 1.6mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.5x29mm
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 200V
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: thin film; THT; 19.1kΩ; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm, Type of resistor: thin film, Resistance: 19.1kΩ, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Body dimensions: Ø1.6x3.6mm, Operating temperature: -55...155°C, Length: 3.6mm, Diameter: 1.6mm, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.5x29mm, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 200V.