Продукція > VISHAY > MRS16000C2879FC100
MRS16000C2879FC100
MRS16000C2879FC100 VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: thin film; THT; 28.7Ω; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm
Type of resistor: thin film
Resistance: 28.7Ω
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.5x29mm
Diameter: 1.6mm
Body dimensions: Ø1.6x3.6mm
Length: 3.6mm
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: thin film; THT; 28.7Ω; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm, Type of resistor: thin film, Resistance: 28.7Ω, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.5x29mm, Diameter: 1.6mm, Body dimensions: Ø1.6x3.6mm, Length: 3.6mm.