Продукція > VISHAY > MRS16000C3409FC100
MRS16000C3409FC100
MRS16000C3409FC100 VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: thin film; THT; 34Ω; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm; 50ppm/°C
Type of resistor: thin film
Mounting: THT
Resistance: 34Ω
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Leads dimensions: Ø0.5x29mm
Body dimensions: Ø1.6x3.6mm
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Length: 3.6mm
Diameter: 1.6mm
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: thin film; THT; 34Ω; 400mW; ±1%; 200V; Ø0.5x29mm; 50ppm/°C, Type of resistor: thin film, Mounting: THT, Resistance: 34Ω, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Leads dimensions: Ø0.5x29mm, Body dimensions: Ø1.6x3.6mm, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Length: 3.6mm, Diameter: 1.6mm.