MRS24S24-6W HenLv Power
1600919154912273.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1.98W
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 66mA, 66mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 1.98 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1.98W, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.91" L x 0.39" W x 0.50" H (23.0mm x 9.8mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.25V, Approval Agency: CE, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 66mA, 66mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 1.98 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.