Продукція > NETPOWER > MRS4033N010N25
MRS4033N010N25
MRS4033N010N25 NetPower
MRS4033x010xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: Thirty-Second Brick
Size / Dimension: 0.93" L x 0.76" W x 0.42" H (23.6mm x 19.3mm x 10.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Thirty-Second Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 33 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 33W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Thirty-Second Brick, Size / Dimension: 0.93" L x 0.76" W x 0.42" H (23.6mm x 19.3mm x 10.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 10A, Supplier Device Package: Thirty-Second Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 33 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.