Продукція > NETPOWER > MRS4120N003N25
MRS4120N003N25
MRS4120N003N25 NetPower
MRS4120x003xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 36W
Packaging: Tray
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Thirty-Second Brick
Size / Dimension: 0.93" L x 0.76" W x 0.42" H (23.6mm x 19.3mm x 10.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 3A
Supplier Device Package: Thirty-Second Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 36W, Packaging: Tray, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Thirty-Second Brick, Size / Dimension: 0.93" L x 0.76" W x 0.42" H (23.6mm x 19.3mm x 10.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 3A, Supplier Device Package: Thirty-Second Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 36 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.