MRT100KP350A
MRT100KP350A Microchip Technology
77294-mrt100kp-pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 350VWM 690VC CASE 5A
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 389V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 690V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
Написати відгук
Description: TVS DIODE 350VWM 690VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 389V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 690V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MRT100KP350A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRT100KP350A MRT100KP350A Виробник : Microchip Technology MRT100KP40A_e2_80_93MXLRT100KP400CA-3442301.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 350V 5% 100000W uni