MRT100KP70CA
MRT100KP70CA MDE Semiconductor Inc
MRT100KP_Series.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE BP 70VRWM 138.0VC
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 725A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 78.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 138V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE BP 70VRWM 138.0VC, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 725A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 78.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 138V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No.