MRX24-1A71
MRX24-1A71 Standex-Meder Electronics
viewer.php?file=https%3A%2F%2Fstandexelectronics.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fdatasheet_reed_relay_MRX.pdf
Виробник: Standex-Meder Electronics
Description: REED RELAY SPST-NO 24V ATEX PLAS
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 4 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max
Must Release Voltage: 3.5 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 0.5 ms
Release Time: 0.2 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: REED RELAY SPST-NO 24V ATEX PLAS, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 4 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 200VAC, 200VDC - Max, Must Release Voltage: 3.5 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 0.5 ms, Release Time: 0.2 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції MRX24-1A71
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRX24-1A71 MRX24-1A71 Виробник : MEDER electronic viewer.php?file=https%3A%2F%2Fstandexelectronics.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fdatasheet_reed_relay_MRX.pdf Reed Relays 1 Form A, SPST-NO 24V ATEX, Plastic
товару немає в наявності
MRX24-1A71 MRX24-1A71 Виробник : MEDER electronic (Standex) viewer.php?file=https%3A%2F%2Fstandexelectronics.com%2Fwp-content%2Fuploads%2Fdatasheet_reed_relay_MRX.pdf Reed Relays 1 Form A, SPST-NO 24V ATEX, Plastic