MS-050060-2
MS-050060-2 MICROMETALS
ARNOLD-MS-050060-2.pdf
Виробник: MICROMETALS
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 5.5mm; Øint: 6.9mm; Øout: 13.46mm; 27nH; 500kHz
Type of ferrite: toroidal
Length: 5.5mm
Internal diameter: 6.9mm
Outside diameter: 13.46mm
Core material: sendust
Inductance factor AL: 27nH
Max. frequency: 500kHz
Design: plastic sheath
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 5.5mm; Øint: 6.9mm; Øout: 13.46mm; 27nH; 500kHz, Type of ferrite: toroidal, Length: 5.5mm, Internal diameter: 6.9mm, Outside diameter: 13.46mm, Core material: sendust, Inductance factor AL: 27nH, Max. frequency: 500kHz, Design: plastic sheath.