Продукція > COILMX > MS10404R7MS001
MS10404R7MS001
MS10404R7MS001 Coilmx
MS10404R7MS001.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE 4.7UH TOL 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.427" L x 0.394" W (10.85mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
на замовлення 31000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTANCE 4.7UH TOL 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.427" L x 0.394" W (10.85mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 8.5 A.