Продукція > MENICS > MS115S-S10-C
MS115S-S10-C
MS115S-S10-C Menics
MS115S.pdf
Виробник: Menics
Description: STROBE 115MM 110V CLEAR IP65
Packaging: Bulk
Type: Complete Unit
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 110VAC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lamp Type: Xenon
Part Status: Active
Number of Stacks: 1
Light Color: Clear
Function - Lighting: Flashing
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STROBE 115MM 110V CLEAR IP65, Packaging: Bulk, Type: Complete Unit, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Supply: 110VAC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Lamp Type: Xenon, Part Status: Active, Number of Stacks: 1, Light Color: Clear, Function - Lighting: Flashing.