Продукція > COILMX > MS13603R3MS001
MS13603R3MS001
MS13603R3MS001 Coilmx
MS13603R3MS001.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE 3.3 H TOL 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.537" L x 0.496" W (13.65mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 16 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTANCE 3.3 H TOL 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.537" L x 0.496" W (13.65mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 22A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 16 A.