MS281-200-1% Caddock Electronics Inc.
683_TypeMS.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES AXIAL 8W 200 1%
Power (Watts): 8W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Size / Dimension: 0.350" Dia x 0.910" L (8.89mm x 23.11mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 Ohms
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES AXIAL 8W 200 1%, Power (Watts): 8W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Size / Dimension: 0.350" Dia x 0.910" L (8.89mm x 23.11mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 200 Ohms.