MS3106E24-20PW ITT Cannon, LLC
MIL-DTL-5015_Cat_MS%20A,B_Config.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: ER 11C 9#16 2#12 PIN PLUG
Packaging: Bulk
Features: Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 900VAC, 1250VDC
Current Rating (Amps): 22A, 41A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 11
Orientation: W
Shell Size - Insert: 24-20
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Primary Material: Metal
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ER 11C 9#16 2#12 PIN PLUG, Packaging: Bulk, Features: Cable Clamp, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 900VAC, 1250VDC, Current Rating (Amps): 22A, 41A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 11, Orientation: W, Shell Size - Insert: 24-20, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.