MS3106F24-28SZ ITT Cannon, LLC
MIL-DTL-5015_Cat_MS%20A,B_Config.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Packaging: Bulk
Features: Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 200VAC, 250VDC
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24
Orientation: Z
Shell Size - Insert: 24-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Contact Finish - Mating: Silver
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS, Packaging: Bulk, Features: Cable Clamp, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 200VAC, 250VDC, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24, Orientation: Z, Shell Size - Insert: 24-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Silver, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.