Продукція > SOURIAU > MS3112E14-15S
MS3112E14-15S
MS3112E14-15S Souriau
851-02e8-4sw50-a7.pdf
Виробник: Souriau
Conn Circular SKT 15 POS Solder ST Flange Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3112E14-15S MS3112E14-15S Виробник : Souriau 851-02e8-4sw50-a7.pdf Conn Circular SKT 15 POS Solder ST Flange Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MS3112E14-15S MS3112E14-15S Виробник : ITT Cannon, LLC MS3112E14-15S_SPEC.pdf?PARTNO=MS3112E14-15S Description: CONN RCPT 15POS BOX MNT SKT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 38 шт:
на замовлення 6 шт:
tariffCode: 85369010
Militärspezifikation: MIL-DTL-26482 Serie I
Einsatzanordnung: 14-15
rohsCompliant: NO
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Verschluss: Bajonett
Steckverbinderüberzug: Chromat, braunoliv, über Cadmium
usEccn: EAR99
Rotation des Steckverbindereinsatzes: N
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Rundsteckverbindergehäuse: Buchse zur Gehäusemontage
Produktpalette: MIL-DTL-26482 I
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Aluminiumlegierung
Rundkontakt: Lötbuchse
Nutzungsklasse: Umgebungsfest abgedichtet
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 113 шт:
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
MS3112E1415S Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 15POS BOX MNT W/SCKT