Технічний опис MS3116E18-32P ITT
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Conn Circular PIN 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port |
на замовлення 18 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 235 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3116E18-32P | Виробник : Amphenol |
MS3116E18-32P | Виробник : Amphenol Aerospace |
Circular MIL Spec Connector 32P #20 PIN CONTACTS |
MS3116E18-32P | Виробник : Souriau |
Circular MIL Spec Connector |
MS3116E18-32P | Виробник : Amphenol Industrial Operations |
Description: MIL-26482 MS/PT/CMB PLUGFeatures: Backshell Packaging: Bag Connector Type: Plug, Male Pins Color: Olive Drab Voltage Rating: 600VAC Current Rating (Amps): 7.5A Mounting Type: Free Hanging (In-Line) Shielding: Unshielded Number of Positions: 32 Orientation: N (Normal) Shell Size - Insert: 18-32 Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Fastening Type: Bayonet Lock Termination: Solder Cup Ingress Protection: Environment Resistant Contact Finish - Mating: Gold Grade: Military Shell Material: Aluminum Alloy Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium Primary Material: Metal Qualification: MIL-DTL-26482 Series I |
MS3116E18-32P | Виробник : AMPHENOL INDUSTRIAL |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
MS3116E18-32P | Виробник : Souriau-Sunbank |
| MS3116E1832P | Виробник : Souriau Connection Technology | Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS |