MS3116F14-12P Amphenol Industrial
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-12, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції MS3116F14-12P
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| MS3116F1412P | Виробник : Souriau Connection Technology |
Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS |
товару немає в наявності |
MS3116F14-12P | Виробник : ITT Cannon, LLC |