MS3116F16-26P
MS3116F16-26P ITT Cannon, LLC
MS3116F16-26P_SPEC.pdf?PARTNO=MS3116F16-26P
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 16-26
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 16-26, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MS3116F16-26P MS3116F16-26P Виробник : ITT inline.pdf Conn Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
на замовлення 78 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 30 шт:
на замовлення 48 шт:
MS3116F1626P Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS