Продукція > CORSAIR > MS3474W22-41S
MS3474W22-41S
MS3474W22-41S Corsair
Corsair%20MIL-DTL-38999%20Series%20I%2C%20II%2C%20III.pdf
Виробник: Corsair
Description: CONN RCPT FMALE 41POS CRIMP
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 41 (Power)
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-41
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Environment Resistant
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Contact Finish - Mating: Gold
Grade: Military
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series II
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 41POS CRIMP, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 41 (Power), Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-41, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Grade: Military, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series II.
Інші пропозиції MS3474W22-41S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
MS3474W2241S Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SCKT