Продукція > CORSAIR > MS3474W24-19P
MS3474W24-19P
MS3474W24-19P Corsair
Corsair%20MIL-DTL-38999%20Series%20I%2C%20II%2C%20III.pdf
Виробник: Corsair
Description: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 23A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 24-19
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Weathertight
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Contact Finish - Mating: Gold
Grade: Military
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series II
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 23A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 24-19, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Weathertight, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Grade: Military, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series II.
Інші пропозиції MS3474W24-19P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3474W2419P Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS