Продукція > CORSAIR > MS3475L14-15P
MS3475L14-15P Corsair
Corsair%20MIL-DTL-38999%20Series%20I%2C%20II%2C%20III.pdf
Виробник: Corsair
Description: CONNECTOR
Features: Coupling Nut
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Fluid Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Features: Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 15, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-15, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Fluid Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції MS3475L14-15P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3475L1415P Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
MS3475L14-15P MS3475L14-15P Виробник : TE Connectivity / DEUTSCH NG_DS_1-1773850-3_deutsch_afd_1117-560199.pdf Circular MIL Spec Connector AFD 15C 14#20 1#16 Pin Plug