MS3475L18-32P
MS3475L18-32P Souriau-Sunbank by Eaton
Corsair%20MIL-DTL-38999%20Series%20I%2C%20II%2C%20III.pdf
Виробник: Souriau-Sunbank by Eaton
Description: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Features: Coupling Nut
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 500VAC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 32
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 18-32
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Weathertight
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Grade: Military
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Electroless Nickel
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series II
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP, Features: Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 500VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 32, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 18-32, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Weathertight, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Grade: Military, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series II.
Інші пропозиції MS3475L18-32P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
MS3475L1832P Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS