MS6038M24B-FSR-2EM Mechatronics Fan Group
MS6038-S.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.231 lb (104.78 g)
Termination: 2 Wire Leads
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 54.0dB(A)
Static Pressure: 0.810 in H2O (201.8 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.231 lb (104.78 g), Termination: 2 Wire Leads, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.0dB(A), Static Pressure: 0.810 in H2O (201.8 Pa).