Продукція > XUNZEL > MS9V10050S
MS9V10050S
MS9V10050S XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-MICROSOLAR-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: MICRO SOLAR PANEL 0.9W 9V
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.937" L x 1.969" W x 0.079" H (100.00mm x 50.00mm x 2.00mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 9.9 V
Current @ Pmpp: 86 mA
Voltage - Open Circuit: 11.88 V
Current - Short Circuit (Isc): 100 mA
Power (Watts) - Max: 900 mW
на замовлення 310 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICRO SOLAR PANEL 0.9W 9V, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.937" L x 1.969" W x 0.079" H (100.00mm x 50.00mm x 2.00mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 9.9 V, Current @ Pmpp: 86 mA, Voltage - Open Circuit: 11.88 V, Current - Short Circuit (Isc): 100 mA, Power (Watts) - Max: 900 mW.