Продукція > COILMX > MSA54150M0S001
MSA54150M0S001
MSA54150M0S001 Coilmx
MSA54150M0S001.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE 15 H TOL 20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 107mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
на замовлення 108000 шт:
Написати відгук
Description: INDUCTANCE 15 H TOL 20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 107mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH.