Продукція > COILMX > MSA544R7M0S001
MSA544R7M0S001
MSA544R7M0S001 Coilmx
MSA544R7M0S001.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE 4.7 H TOL 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 4.7 µH
на замовлення 76000 шт:
Написати відгук
Description: INDUCTANCE 4.7 H TOL 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 4.7 µH.