Продукція > COILMX > MSA75152K0S001
MSA75152K0S001
MSA75152K0S001 Coilmx
MSA75152K0S001.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE 1.5 MH TOL 10%
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 250mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 mH
на замовлення 52000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTANCE 1.5 MH TOL 10%, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 250mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 mH.