Продукція > COILMX > MSA752R2M0S001
MSA752R2M0S001
MSA752R2M0S001 Coilmx
MSA752R2M0S001.pdf
Виробник: Coilmx
Description: INDUCTANCE2.2 H TOL 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 250mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH