Продукція > AMPHENOL LTW > MSAP10FL-SAPFR-SB010
MSAP10FL-SAPFR-SB010
MSAP10FL-SAPFR-SB010 Amphenol LTW
MSAPXXFL-SAPFR-SBXXX.pdf
Виробник: Amphenol LTW
Sensor Cables / Actuator Cables M12 Circular Metric Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 10000mm, IP68 / IP69K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук