Продукція > AMPHENOL LTW > MSAP10FL-SAPMR-SB005
MSAP10FL-SAPMR-SB005
MSAP10FL-SAPMR-SB005 Amphenol LTW
MSAPXXFL_SAPMR_SBXXX.pdf
Виробник: Amphenol LTW
Sensor Cables / Actuator Cables M12 Circular Metric Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 5000mm, IP68 / IP69K
Написати відгук