Продукція > AMPHENOL LTW > MSAP10FR-SAPFR-SD004
MSAP10FR-SAPFR-SD004
MSAP10FR-SAPFR-SD004 Amphenol LTW
MSAPXXFR-SAPFR-SDXXX.pdf
Виробник: Amphenol LTW
Sensor Cables / Actuator Cables M12 Circular Metric Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 4000mm, IP68 / IP69K
Написати відгук