MSB3.0-14SP
MSB3.0-14SP Bivar Inc.
MSB3.0-XXSP.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M3 NYLON 14MM
Packaging: Bag
Gender: Male, Female
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.787" (20.00mm)
Between Board Height: 0.551" (14.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex
Diameter - Inside: 0.114" (2.90mm)
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3 NYLON 14MM, Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.787" (20.00mm), Between Board Height: 0.551" (14.00mm), Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex, Diameter - Inside: 0.114" (2.90mm), Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3.