MSB4.0-13SP Bivar Inc.
MSB4.0-XXSP.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 13MM
Packaging: Bag
Gender: Male, Female
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.768" (19.50mm)
Between Board Height: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 13MM, Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.768" (19.50mm), Between Board Height: 0.512" (13.00mm), Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4.