MSB4.0-30SP Bivar Inc.
MSB4.0-XXSP.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 30MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 1.438" (36.53mm) 1 7/16"
Between Board Height: 1.181" (30.00mm)
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 30MM, Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 1.438" (36.53mm) 1 7/16", Between Board Height: 1.181" (30.00mm), Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4.