Продукція > EATON ELECTRIC > MSC-D-2.5-M7(24VDC)
MSC-D-2.5-M7(24VDC)
MSC-D-2.5-M7(24VDC) EATON ELECTRIC
msc-d.pdf
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Starters
Description: Motor starter; 5.5kW; Overcurrent release: 1.6÷2.5A; 24VDC
Type of automation module: motor starter
Max motor power: 5.5kW
Range of overcurrent release settings: 1.6...2.5A
Mounting: for DIN rail mounting
Electrical connection: screw terminals
Control voltage: 24V DC
Short circuit release: 35A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Starters, Description: Motor starter; 5.5kW; Overcurrent release: 1.6÷2.5A; 24VDC, Type of automation module: motor starter, Max motor power: 5.5kW, Range of overcurrent release settings: 1.6...2.5A, Mounting: for DIN rail mounting, Electrical connection: screw terminals, Control voltage: 24V DC, Short circuit release: 35A.