MSC60-12S
MSC60-12S ARCH Electronics Corp
MSC60
Виробник: ARCH Electronics Corp
Description: AC/DC CONVERTER 12V
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Retail Package
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.09" H (88.9mm x 63.5mm x 27.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cUL, UL
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 12V
Standard Number: 60601-1
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Retail Package, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 3.50" L x 2.50" W x 1.09" H (88.9mm x 63.5mm x 27.7mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cUL, UL, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 12V, Standard Number: 60601-1.