Продукція > MAG LAYERS > MSCDRI-127-101K-RU
MSCDRI-127-101K-RU
MSCDRI-127-101K-RU Mag Layers
MSCDRI127SERIES-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: FIXED IND 100UH 1.7A 220MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A