Продукція > MAG LAYERS > MSCDRI-74-3R3M-RU
MSCDRI-74-3R3M-RU
MSCDRI-74-3R3M-RU Mag Layers
MSCDRI74Series-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: FIXED IND 3.3NH 5.0A 390MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21.4mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4 A