Продукція > MAG LAYERS > MSCDRI-8D43-101M-RU
MSCDRI-8D43-101M-RU
MSCDRI-8D43-101M-RU Mag Layers
MSCDRI8D43series-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: FIXED IN 100NH 1.30A 390MOHM
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A