Продукція > COILCRAFT > MSD1260-273MLD
MSD1260-273MLD
MSD1260-273MLD Coilcraft
msd1260-220355.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 27uH Shld 20% 2.41A 124mOhms
на замовлення 533 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук