Продукція > COILCRAFT > MSD1260-394KLB
MSD1260-394KLB
MSD1260-394KLB Coilcraft
msd1260-220355.pdf
Виробник: Coilcraft
Coupled Inductors 390uH Shld 10% 770mA 1.2Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук